Kapitonas

Aš esu Bronius Kaknevičius. Mano mėgiama veikla, o pastaraisiais keliais metais ir pagrindinis pajamų šaltinis yra susijęs su vėju galvoje. Taip taip, esu vėjagalvis. Kas mane pažįsta žino, kad jei man neina prisiskambinti ir pučia vėjas, greičiausiai aš tuo metu tą vėją ir gaudau.

Su vėju pradėjau draugauti nuo pat gimimo ant Kuršių marių kranto, Kintuose. Likimas ir jėgos, kurios nuo manęs nepriklauso mane nuo vėjo gaudytojų buvo nutolinę, bet prigimties nepakeisi. 2008 metais jūra ir vėjas mane parsikvietė arčiau savęs ir aš visa galva pasinėriau į pažintį.

Vėją aš gaudau ir bangas skrodžiu dviem būdais: jėgos aitvarais (kaitais) ir burinėmis jachtomis. Esu jėgos aitvarų instruktorius ir jau daugiau nei 6 metai, kaip padedu žmonėm pažinti pasaulį nuo burinės jachtos denio. Save ilgą laiką apibūdindavau tokiais žodžiais: „Aš nežinau, kas toks esi, Žmogau. Nežinau, nei kuo Tu vardu, nei koks dabar metų laikas. Nežinau, nei ką dabar veiki, – gal pureni dirvą, gal rašai eilėraštį. O gal stovi ant šėlstančios Jūros kranto ir kažkur tolumoje matai bangų blaškomą, vėjų draskomą burę? Nepavydėk – Jūros gyvenimas sūrymu pertekęs. Tačiau nekeik ir negailėk, – kiek akys užmato, nėra laimingenių už tuos, kurie dabar ten, po bure…“ R. Rimšas

Šiandien plaukdamas su žmonėmis stengiuosi, kad to sūrumo būtu kuo mažiau arba tiek, kiek patys žmonės jo nori. Kad grįžę į krantą jie parpuolę ant kelių nepultų žegnotis žemę bučiuodami ir bėgtų nuo jachtos, o kad norėtų plaukti dar kartą. Kad menkių šėrimas būtų tik legendos, o ne privalomas priedas prie buvimo ant vandens dažniausiai baidančio žmones pažinti nuostabų vandens pasaulį. Jis toks ir yra. NUOSTABUS. Ir aš čia tam ir esu, kad padėčiau Jums jį pažinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *