Prakalba į malonųjį skaitytoją

Jūs net neįsivaizduojat, kiek jaudulio, nerimo, meilės ir laiko pareikalavo šis mano gimdymas. Vyrai mano žiniomis gimdyti (dar) negali. O aš gimdžiau. Kodėl aš čia prakalbau apie gimdymą? Todėl, kad Jūs dabar žiūrite į mano kūdikį. Visas dar jaunas jaunas, vos kelias dienas skaičiuojantis, ir būdamas netobulumo viršūnėje yra tobulai gražus. Gražus todėl, kad jis yra mano. Su meile ir iš visos širdies.

Jeigu jūs dabar skaitote šias eilutes, vadinasi esate mano bloge. Bloge, kuriame guls mano buriavimo mintys ir svajonės. Išjautimai, pastebėjimai ir patyrimai, buriuojant ant kranto, marinose, ruošiantis buriuoti ir buriuojant jūrose.

Planas kaip aš auginsiu savo kūdikį yra sudėliotas gražus ir plačiai rėpiantis. Aš aišku jo jums neatskleisiu (čia vien iš savanaudiškų paskatų), tad teks lankytis čia daugiau nei vieną šį kartą, kai informacijos čia naudingos dar ne tai, kad nėra daug, jos yra vos keli straipsniukai.
Trumpai apie idėją ir priešistorę: kam jau teko mane pakęsti priimant save į FB draugus, tas greičiausiai jau pastebėjo, kad aš kartais romantiško liūliavimo ant vandens susuptas imu ką nors ir parašau, o parašęs aišku ir pasidalinu. Tai dabar visi mano pasidalinimai turės vieną vietą ir jie nedings taip kaip dingsta laiko užmarštyje visos žinutės ant mūsų FB sienų. Keista ir juokinga situacija tame, kad pats FB savo paieškos sistemoje neranda, kas kada buvo rašyta.

Pagrindinė blogo idėja, dalintis info apie kruizinį buriavimą. Nešti tą gėrį į pasaulį, kurį aš gaunu buriuodamas, skatinti žmones nebijoti susipažinti su buriavimu. Yra būdų, kaip tą pažintį daryti lengvą ir neskausmingą ir apie tai mes šiame bloge šnekėsim.

Jeigu dar skaitot iki šios vietos, išduosiu apie save Jums vieną paslaptį. Esu baisus kritikas sau ir turiu baisinį bizūną, su kuriuo mėgstu save pavanoti. Tai aišku nepadeda ir nepalengvina gyvenimo, bet padeda man augti ir tobulėti. Aš esu gyvenimo studentas ir manau, kad tokiu ir liksiu. Daug minčių turiu ir noriu jomis dalintis.
Turiu didelį prašymą, mano mielas šio straipsnelio ir blogo skaitytojau. Didžiausias įvertinimas ir padėka man, tai bus Jūsų reakcija po šio ar kitų straipsnių komentarų pavidalu. Tai padės man augti, kaip buriuotojui profesionalui.Parašykit kaip Jums atrodo mano surašymai. Jei turit nuomonę, kuri nesutampa su mano surašymu, būtinai ja pasidalinkit, nes tai plės mūsų visų akiratį. Jei turit idėją, nesvarbu, kad gal ji nevisai ir į temą, dalinkitės. Pats nustembu, kai pasižiūriu atgal į savo gyvenime nueitą kelią (parašiau, kaip koks šimtametis diedukas), kur atrodo atsitiktinė idėja ar pažintis yra mane atvedusi dabar. Plaukai ant kūno nuo šiurpuliukų stojasi, kai apie tai galvoju.
Jei bijai komentuoti viešai, parašyk man asmeniškai, nes man tai labai svarbu (tai galite padaryti paspaudę ČIA).

2 Comments

 1. Reply
  Arūnas

  O vardą kokį turi?

  1. Reply
   comfortsailing Post author

   Bronius Kaknevičius. Ačiū už pastebėjimą 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *